Zborové oznamy

Vložte príspevok:

Antispamová kontrola.:   1  +   7   =  

Predchádzajúci1234567891011121314Ďalší

f. úrad 07. 11. 2016, 16:49

Program týždňa
Utorok 8.11.2016
17.30 Biblická hodina

Streda 9.11.2016
17.00 Konfirmandi 2.ročník

Štvrtok 10.11.2016
9.30 Ma-Mi klub
17.30 Spevokol

Piatok 11.11.2016
9.00 Pobožnosť v SED
16.00 Konfirmandi 1.ročník
17.00 Dorast
18.00 Revízna komisia

Sobota 12.11.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 13.11.2016
Pamiatka posvätenia chrámu
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
17.00 Večerné SB

f. úrad 31. 10. 2016, 20:25

Program týždňa
Pondelok 31.10.2016
Pamiatka reformácie (1517)
17.00 Služby Božie

Utorok 1.11.2016
Pamiatka zosnulých
13.00 Pobožnosť v Dome smútku na Mlynskej ul.
14.00 Pobožnosť v Dome smútku na Dlhej ul.

Štvrtok 3.11.2016
9.30 Ma-Mi Klub
17.30 Spevokol (kostol)

Piatok 4.11.206
16.00 Konfirmandi 1.ročník
17.00 Dorast

Sobota 5.11.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 6.11.2016
Pamiatka zosnulých
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
17.00 Večerné SB

f. úrad 25. 10. 2016, 09:52

Program týždňa
Utorok 25.10.2016
17.30 Biblická hodina

Streda 26.10.2016
17.00 Konfirmandi 2.ročník

Štvrtok 27.10.2016
9.30 Ma-Mi Klub
17.30 Spevokol

Sobota 29.10.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 30.10.2016 (zimný čas!)
23.nedeľa po Sv. Trojici
9.00 SB v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB
17.00 Večerné SB

Pondelok 31.10.2016
Pamiatka reformácie (1517)
17.00 Hlavné SB

f. úrad 21. 10. 2016, 20:31

Oznam o službách Božích:

Služby Božie v nedeľu 23.10.2016 - 22. nedeľa po Sv. Trojici, budú v obvyklom čase o 9.30 hod. (aj Detská besiedka)
Večerné SB nebudú, lebo popoludní o 15.00 hod. v Bardejove bude podujatie "Oslobodení Božou milosťou" - začiatok osláv 500.výr. Lutherovej reformácie.
Srdečne pozývame!

f. úrad 19. 10. 2016, 13:40

Oznam o úmrtí:
Dňa 19.10.2016 Pán života a smrti povolal k sebe nášho spolubrata Ondreja ŠAŠURU, vo veku nedož. 73 rokov.
V nádeji vzkriesenia sa s ním rozlúčime v piatok 21.10.2016 o 14.00h. v Dome smútku na Mlynskej ul. Modlitebná pobožnosť bude vo štvrtok od 17.00-18.00hod.
Pán nech potešuje pozostalých!

f. úrad 18. 10. 2016, 13:17

Program týždňa:
Utorok 18.10.2016
17.30 Biblická hodina (fara)

Streda 19.10.2016
17.00 Konfirmandi 2.ročník

Štvrtok 20.10.2016
9.30 MaMi Klub (fara)
17.30 Spevokol (fara)

Piatok 21.10.2016
9.00 Pobožnosť v SED
16.00 Konfirmandi 1.ročník
17.00 Dorast

Sobota 22.10.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 23.10.2016
22.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Služby Božie, Detská besiedka
Večerné SB nebudú.

f. úrad 10. 10. 2016, 20:42

Program týždňa:
Utorok 11.10.2016
17.30 Biblická hodina (fara)

Streda 12.10.2016
17.00 Konfirmandi 2.ročník

Štvrtok 13.10.2016
9.30 MaMi Klub (fara)
18.00 Spevokol (fara)

Piatok 14.10.2016
9.00 Pobožnosť v SED
16.00 Konfirmandi 1.ročník
17.00 Dorast

Sobota 15.10.2016
9.00 Modlitebné spoločenstvo (MOS)
18.00 Mládež

Nedeľa 16.10.2016
Poďakovanie za úrody zeme - Vďakyvzdanie
9.30 Služby Božie s Večerou Pánovou

f. úrad 03. 10. 2016, 19:01

Program týždňa:

Utorok 4.10.2016
17.30 Biblická hodina

Streda 5.10.2016
17.00 Konfirmandi 2.ročník

Štvrtok 6.10.2016
9.30 MaMi Klub
18.00 Spevokol

Piatok 7.10.2016
9.00 Pobožnosť v SED
16.00 Konfirmandi 1.ročník
17.00 Dorast

Sobota 8.10.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 9.10.2016
20.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Večerné SB nebudú.

f. úrad 27. 09. 2016, 08:35

Program týždňa

Utorok 27.9.2016
17.30 Biblická hodina (fara)

Streda 28.9.2016
17.00 Konfirmandi 2.ročník (fara)

Štvrtok 29.9.2016
9.30 MaMi Klub (fara)
18.00 Spevokol

Piatok 30.9.2016
9.00 Pobožnosť v SED
16.00 Konfirmandi 1. ročník (fara)
17.00 Dorast

Sobota 1.10.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 2.10.2016
19.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
18.00 Večerné SB

f. úrad 20. 09. 2016, 08:50

PROGRAM TÝŽDŇA
Streda 21.9.2016
17.30 Biblická hodina (fara)

Štvrtok 22.9.2016
9.30 MaMi Klub (fara)
18.00 Spevokol

Piatok 23.9.2016
9.00 Pobožnosť v SED
16.00 Konfirmandi 1.ročník (fara)
17.00 Konfirmandi 2.ročník (fara)
18.00 Dorast

Sobota 24.9.2016
18.00 Modlitby a spevy Taizé (chrám)
19.00 Mládež

Nedeľa 25.9.2016
18.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
18.00 Večerné SB

f. úrad 16. 09. 2016, 17:36

POZVANIE K SLUŽBÁM BOŽÍM
Nedeľa 18.9.2016 - 17. nedeľa po Sv. Trojici
9.00 SB v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
18.00 Večerné SB

f. úrad 14. 09. 2016, 11:06

POZÝVAME:

Seniorátne stretnutie mužov a žien sa uskutoční v nedeľu 18. septembra 2016 so začiatkom o 16.00 hod. v CZ Soľ.
Téma: "25 hodín denne a 8 dní v týždni". poslúžia manželia Mihal a Anna Belanji z Liptova.

f. úrad 12. 09. 2016, 10:02

Program týždňa 12.9. - 18.9.2016

Pondelok 12.9.2016
18.00 Vnútromisijný a školský výbor (fara)

Utorok 13.9.2016
17.00 Spoločné stretnutie rodičov konfirmandov 1.a 2.ročníka (fara)

Streda 14.9.2016
17.30 Biblická hodina (fara)

Piatok 16.9.2016
9.00 Pobožnosť v SED
18.00 Dorast/Mládež

Nedeľa 18.9.2016
17. nedeľa po Sv. Trojici
9.00 SB Kvakovce
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
18.00 Večerné SB

f. úrad 07. 09. 2016, 20:35

Pozývame:
Štvrtok 8.9.2016
19.00 Spevokol

Piatok 9.9.2016
9.00 Pobožnosť v SED
18.00 Mládež

Sobota 10.9.2016
9.00 Oblastné stretnutie MOS
17.00 KONCERT UBI CARITAS
Účinkuje Slovenský kresťanský spevácky
zbor a domáci Chrámový spevokol

Nedeľa 11.9.2016 - 16. po Sv. Trojici
9.30 Služby Božie VENI SANCTE k začiatku
nového školského roku s prisluhovaním
VP a s požehnávaním žiakov, študentov
a pedagógov
18.00 Večiereň

f. úrad 06. 09. 2016, 11:15

Oznam o úmrtí

Oznamujeme, že dňa 5.9.2016 odvolal z tejto časnosti náš Pána spolubrata Michala PALENČÍKA, vo veku nedož. 87r.
V nádeji vzkriesenia sa rozlúčime v stredu 7.9.2016 o 14.00 hod. v Dome smútku na Dlhej ulici.
Spievanie pred pohrebom bude v utorok 6.9.2016 v čase od 17.00-18.00hod.
Milosrdný Boh nech potešuje všetkých zarmútených.

f. úrad 02. 09. 2016, 15:01

Srdečne pozývame na tieto stretnutia:

Sobota 3.9.2016
16.00 Sobáš sestry kantorky Mgr. Janky Sedlákovej s Mgr. Jozefom Roskošom
19.00 Koncert nášho chrámového spevokolu v ev. kostole v Soli na Zborových dňoch

Nedeľa 4.9.2016
15.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Hlavné SB
18.00 Večerné SB
Upozornenie: 6.30-6.45 odchod účastníkov na Dištr. deň do Popradu od fary

Sobota 10.9.2016
9.00 Oblastné stretnutie modlitebného spoločenstva (MOS)
17.00 Koncert UBI CARITAS Slovenského kresťanského speváckeho zboru KRÉDO-VIRUJU

Nedeľa 11.9.2016 - 16. po Sv. Trojici
9.30 Služby Božie VENI SANCTE na začiatku školského roka s požehnávaním žiakov,pedagógov a s prislúžením VP.

Oznam 08. 08. 2016, 19:29

Oznamujeme Vám, že Pán odvolal z tejto časnosti sestru Annu Starú. Modlitebné posedenie pri zosnulej bude v utorok 9.8.2016 od 15.45 do 16.45 hod. v dome smútku na Mlynskej ulici. Pohreb sestry Anny bude v stredu 10.8.2016 o 14.00 hod z domu smútku na Mlynskej ulici. Prosíme Pána, aby potešil všetkých skormútených.

f. úrad 04. 08. 2016, 19:47

DôLEŽITÉ OZNAMY

Piatok 5.8.2016
18.30 Zborové presbyterstvo

Sobota 6.8.2016
19.00 Spevokol

Nedeľa 7.8.2016
11. po Sv. Trojici
9.30 Služby Božie

V čase od 8.8. do 25.8.2016 z dôvodu dovolenky v prípade pohrebov zastupuje br. farár Mgr. Peter Soták z Merníka.
Služby Božie 14.8. a 21.8. budú v obvyklom čase o 9.30 hod.
MOS sa stretne v sobotu 20.8. o 9.00 hod.

f. úrad 29. 07. 2016, 10:55

Program týždňa

Piatok 29.7.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 31.7.2016
10.nedeľa po Sv. Trojici - Kajúca nedeľa
9.30 SB so spoveďou a VP

Od pondelka 1.8.2016 do soboty 6.8.2016 sa uskutoční Detský biblický tábor v Hermanovciach. Príchod detí v pondelok od 14.00-17.00hod.

f. úrad 15. 07. 2016, 10:53

Program týždňa
Sobota 16.7.2016
9.00 MOS

Nedeľa 17.7.2016
8.nedeľa po Sv. Trojici
8.00 SB v Kvakovciach
9.30 SB s predstavením lektorov na angl. tábor

Pondelok 18.7.2016
8.15-8.55 Registrácia účastníkov tábora v kostole
9.00 Začiatok programu
14.50 Záver
Deti nech si prinesú športovú obuv a prezuvky do triedy
Desiata a obed je zabezpečený

Štvrtok 21.7.2016
18.00 Program pre rodičov a stretnutie s lektormi s občerstvením
Pozn. Donáška domácich koláčov je vítaná Úsměv)

Piatok 22.7.2016
13.20 Vystúpenie detí

f. úrad 02. 07. 2016, 14:05

Program týždňa

Piatok 1.7.2016
18.00 Mládež

Sobota 2.7.2016
18.00 Mládež

Nedeľa 3.7.2016
6.nedeľa po Sv.Trojici
9.30 SB na záver školského roku s požehnávaním žiakov a študentov a s prisluhovaním Večere Pánovej
Večerné SB nebudú!

Pondelok 4.7.2016
18.00 Zborové presbyterstvo

Utorok 5.7.2016
Sviatok Cyrila a Metoda a Majstra Jána Husa
9.30 Služby Božie

f. úrad 22. 06. 2016, 12:12

Program týždňa

Štvrtok 23.6.2016
18.00 Spevokol

Piatok 24.6.2016
9.00 Pobožnosť v SED
18.00 Mládež

Sobota 25.6.2016
9.00 Dávidova harfa - stretnutie detí ŠZ seniorátu na ZŠ II.
Téma: Opri sa o mňa.
Registrácia od 8.30hod.

Nedeľa 26.6.2016
5. nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Služby Božie - v rámci nich úvod zborovej dozorkyne;
Detská besiedka
18.00 Večerné SB

Streda 29.6.2016
Sviatok apoštolov Petra a Pavla
18.00 Služby Božie

f. úrad 16. 06. 2016, 09:00

Program týždňa

Štvrtok 16.6.2016
18.00 Spevokol

Piatok 17.6.2016
9.00 Pobožnosť v SED
18.00 Mládež

Sobota 18.6.2016
9.00 MOS
18.00 GALAKONCERT (29.zborové slávnosti a Dni mesta Vranov)
V programe vystúpi 7 speváckych súborov zo Slovenska a zo zahraničia.

Nedeľa 19.6.2016 - 4. po Sv. Trojici
9.00 SB v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB
18.00 Večerné SB

f. úrad 07. 06. 2016, 11:57

Program týždňa
Štvrtok 9.6.2016
18.00 Spevokol
19.30 Stavebný výbor

Piatok 10.6.2016
9.00 Pobožnosť v SED
15.45 Konfirmandi 1. ročník (záverečný test)
18.00 Mládež

Nedeľa 12.6.2016
3.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Voľby senior. dozorcu
18.00 Večerné SB

f. úrad 01. 06. 2016, 12:23

Program týždňa

Biblická hodina ani skúška spevokolu tento týždeň nebude.

Piatok 3.6.2016
9.00 Pobožnosť v SED
15.45 Konfirmandi 1. ročník
18.00 Mládež

Nedeľa 5.6.2016
2.nedeľa po Sv. Trojici
9.30 Služby Božie, Detská besiedka
Večerné SB nebudú

f. úrad 26. 05. 2016, 09:39

Program týždňa:

Štvrtok 26.5.2016
18.00 Spevokol

Piatok 27.5.2016
9.00 Pobožnosť v SED
14.30 Skúška programu konfirmandov
18.00 Mládež

Sobota 28.5.2016
13.00 Upratovanie kostola-rodiny konfirmandov

Nedeľa 29.5.2016 - 1.nedeľa po Sv. Trojici
9.00 Slávnosť konfirmácie
(SB so spoveďou a VP)
Večerné SB nebudú!

f. úrad 19. 05. 2016, 21:04

Program týždňa

Štvrtok 19.5.2016
18.00 Spevokol

Piatok 20.5.2016
9.00 Pobožnosť v SED
14.30 Konfirmandi 2.ročník
15.45 Konfirmandi 1.ročník
18.00 Mládež

Sobota 21.5.2016
9.00 MOS

Nedeľa 22.5.2016
Svätá Trojica
!!! 9.05 - 10.00 Priamy prenos SB do RTVS - Rádio Slovensko a Regina !!!
UPOZORNENIE! Prosíme Vás, aby ste boli v chráme Božom 10 min. pred začiatkom prenosu.

f. úrad 12. 05. 2016, 12:15

Program týždňa

Streda 11.5.2016
18.00 Biblická hodina

Štvrtok 12.5.2016
18.00 Spevokol

Piatok 13.5.2016
9.00 Pobožnosť v SED
14.30 Konfirmandi 2.ročník
15.45 Konfirmandi 1.ročník
18.00 Mládež

Sobota 14.5.2016
9.30 Stretnutie ŠZ dorastu na Sigorde

Nedeľa 15.5.2016
1.slávnosť svätodušná. Zoslanie Ducha Svätého.
9.30 Slávnostné SB s Večerou Pánovou
18.00 Večerné SB

Pondelok 16.5.2016
2.slávnosť svätodušná
17.30 Služby Božie so skúškou konfirmandov

f. úrad 09. 05. 2016, 13:59

OZNAM o ÚMŔTÍ

Oznamujeme Vám, že dňa 9.5.2016 Pán života a smrti odvolal z tejto časnosti našu spolusestru
Helenu Scirankovú, vo veku nedožitých 78r.
V nádeji vzkriesenia sa s ňou rozlúčime v stredu 11.5.2016 o 14.00 hod. v Dome smútku na Mlynskej ulici.
Modlitby pred pohrebom budú v utorok 10.5.2016 o 17.00 hod.
"Blahoslavení sú všetci, ktorí v Pánu umierajú."

f. úrad 04. 05. 2016, 10:32

Program týždňa
Streda 4.5.2016
18.00 Biblická hodina pre dospelých

Štvrtok 5.5.2016
Vstúpenie Krista Pána
18.00 Služby Božie
19.00 Spevokol

Piatok 6.5.2016
9.00 Pobožnosť v SED
14.30 Písomný test konfirmandov 2.ročník (kostol)
15.45 Konfirmandi 1. ročník
18.00 Mládež

Nedeľa 8.5.2016
Nedeľa po Vstúpení
9.30 Služby Božie, Detská besiedka
Večerné SB nebudú!