fara 23. 07. 2019, 14:26

Aktualizovaný oznam: Služby Božie v mesiacoch júl - august sa konajú v čase o 9.30 hod. Len v nedeľu 4.8.2019 sa konajú o 11.30 h! Večierne nebudú. Najbližšia spoveď a VP sa bude prisluhovať na Kajúcu nedeľu ( 10.nedeľu po Sv. Trojici) 25.8.2019 v rámci SB. Stránkové hodiny na FÚ : Streda a piatok 9.00-16.00 hod.

fara 15. 07. 2019, 19:46

Aktualizovaný oznam:
Služby Božie v mesiacoch júl - august sa konajú v čase o 9.30 hod.
Večierne nebudú.
Najbližšia spoveď a VP sa bude prisluhovať na Kajúcu nedeľu (10.nedeľa po Sv.Trojici)25. 8. 2019 v rámci SB.
Stránkové hodiny na FÚ: Streda a piatok 9.00-16.00 hod.

fara 28. 05. 2019, 13:01

Verš na týždeň: "Neprestajne sa modlite!" 1Tes 5,17
PROGRAM TÝŽDŇA:
*Streda 29.5.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny
10.00 MaMi klub
*Štvrtok 30.5.2019
Sviatok Vstúpenie Krista Pána na nebo
18.00 Služby Božie
*Piatok 31.5.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny
17.00 Záverečný test konfirmandov 2.ročníka
1.ročník nebude.
*Sobota 1.6.2019
13.00 Upratovanie kostola: Helena Kacvinská, Marta Kamenská,Ján,Branislav,Maroš a Viera Katicoví,M.Sabovíková,B.Marenčinová
*Nedeľa 2.6.2019 - Nedeľa po Vstúpení
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Služba presbyterov:M.Sabovíková,B.Marenčinová

fara 22. 05. 2019, 09:27

Verš na týždeň: "Spievajte Hospodinovu novú pieseň, lebo vykonal divné veci." Ž 98,1
Program týždňa:
*STREDA 22.5.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny na FÚ
10.00 MaMi klub
*PIATOK 23.5.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
17.00 Vyučovanie konfirmandov 1. a 2.ročník
*SOBOTA 24.5.2019
13.00 Upratovanie kostola:Vl.Jenčko, Pavol Juhaščík, Bartolomej Jakubov, Barbora Janočková, Kvetoslava Jačmanová, A.Hanková, D.Rožeková
*NEDEĽA 25.5.2019 - 5.nedeľa po Veľkej noci, Rogate
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Služba presbyterov:A.Hanková, D.Rožeková

fara 16. 05. 2019, 14:40

Verš na týždeň:"Zvučne plesaj Bohu, celá zem!" Ž 66,1
*Piatok 17.5.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny na FÚ
17.00 Konfirmandi 2.ročník
*Sobota 18.5.2019
9.00 MOS (kostol)
13.00 Upratovanie kostola:Jozef Ivančák, Jozef Jenčo, Juraj Jenčko, Ružena Jenčková, Anna Janošová, J.Višňovský, Š.Lacko
15.30 Sobáš: Ing.Ľuboš Olejár a Ing.Veronika Salvová
*Nedeľa 19.5.2019 - 4.nedeľa po Veľkej noci, Cantate
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Večiereň nebude.
Služba presbyterov:Š.Lacko,J.Višňovský

fara 11. 05. 2019, 17:12

OZNAM O SLUŽBÁCH BOŽÍCH:
3.nedeľa po Veľkej noci, Jubilate - 12.5.2019
9.30 Hlavné SB.
Večiereň nebude.

fara 02. 05. 2019, 10:31

VERŠ NA TÝĎEŇ: "Požehnaný Boh a Otec nášho Pána Ježiša Krista, ktorý nás zo svojho veľkého milosrdenstva vzkriesením Ježiša Krista z mŕtvych znovuzrodil pre živú nádej." 1Pt 1,3
PROGRAM TÝŽDŇA:
*ŠTVRTOK 2.5.2019
18.00 Spevokol
*PIATOK 3.5.2019
9.00-16.00 Pokladničné hodiny
17.00 Konfimačné vyučovanie - iba 2.ročník
*SOBOTA 4.5.2019
13.00 UPRATOVANIE CHRÁMU: Kvetoslav Chmeľovský, Milan Hajník, Renáta Halasová, Martina Hrešková, Anna Hricová,J.Beňo, D.Stredný
*NEDEĽA 5.5.2019 - 2.nedeľa po Veľkej noci, Misericordias Domini
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Večiereň nebude.

fara 16. 04. 2019, 21:49

VERŠ NA TÝŽDEŇ: "Syn človeka musí byť povýšený, aby každý veriaci mal v Ňom večný život." J 3, 14.15
POZÝVAME VÁS NA SLÁVENIE VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV POČAS TÝCHTO PRÍLEŽITOSTÍ:
* ZELENÝ ŠTVRTOK - 18.4.2019
18.00 Služby Božie s Večerou Pánovou so spoveďou
* VEĽKÝ PIATOK - 19.4.2019
9.30 Pašiové Služby Božie
Spoveď a VP po ich skočení
18.00 Spoveď a VP
* BIELA SOBOTA - 20.4.2019
18.00 Veľkonočná vigília (starokresťanská bohoslužba vzkriesenia)
* 1.slávnosť veľkonočná, Veľkonočná nedeľa - 21.4.2019
9.30 Slávnostné služby Božie
* 2.slávnosť veľkonočná, Veľkonočný pondelok
9.30 Slávnostné služby Božie
SLUŽBA PRESBYTEROV:
Zelený štvrtok: O.Borošová, I.Krištová
Veľký piatok: M.Hudacký, J.Švarbalík
Biela sobota: P. Kopko, J.Krištan
Veľkonočná nedeľa: V.Serafinová, H.Hladová
Veľkonočný pondelok: M.Maťaš, J.Vysoký
UPRATOVANIE KOSTOLA - Biela sobota o 13.00h.
E.Hrunená,M.Hudacký,J.Hudacký,D.Hudacký, D.Hudáková,O.Borošová,I.Krištová,P.Kopko,
J.Krištan

fara 12. 04. 2019, 19:59

AKTUALIZOVANÉ:
SLUŽBY BOŽIE - Kvetná nedeľa,14.4.2019
9.30 Pašiové služby Božie
Večera Pánova so spoveďou po pašiách.
14.00 SB so spoveďou a VP v Kvakovciach
Večiereň nebude.
*OZNAM O POHREBE:
Pán života a smrti povolal k sebe brata Juraja MAŤAŠČÍKA, vo veku 66 rokov.
Pohreb sa uskutoční v pondelok 15.4.2019 o 14.00 hod. na Dlhej ulici.
Modlitby pred pohrebom v nedeľu 16.00-17.00hod.

fara 08. 04. 2019, 17:13

VERŠ NA TÝŽDEŇ: "Ako ani Syn človeka neprišiel, aby Jemu slúžili, ale aby On slúžil a dal dušu ako výkupné za mnohých." Mt 20,28
PROGRAM TÝŽDŇA:
*PONDELOK 8.4.2019
18.00 Evanjelizácia ProChrist/PreTeba
*UTOROK 9.4.2019
18.00 Pôstna večiereň
*STREDA 10.4.2019
9.00-16.00 Pokladničné/Stránkové hodiny
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 11.4.2019
18.00 Pôstna večiereň
Skúška spevokolu
*PIATOK 12.4.2019
9.00-16.00 Pokladničné/Stránkové hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Dorast/Mládež
*SOBOTA 13.4.2019
13.00 Upratovanie kostola: K.Harmanová, H.Hladová, Jaroslav Hudacký, Marián Hreha, Anna Hrehová, Eva Hrubyová, A.Liberková, I.Vojtková
14.00 TVORIVÉ DIELNE pre deti
*NEDEĽA 14.4.2019 - 6.pôstna nedeľa, Kvetná, Palmarum
9.30 Pašiové SB/Detská besiedka
Spoveď a VP po SB
18.00 Večerné SB
Služba presbyterov:I.Vojtková, A.Liberková

fara 02. 04. 2019, 08:26

VERŠ NA TÝŽDEŇ:"Ak zrno pšeničné, ktoré padlo do zeme, neodumrie, ostane samo, ale ak odumrie, prinesie veľkú úrodu." J 12,24
PROGRAM TÝŽDŇA
*UTOROK 2.4.2019
17.30 Večiereň
Skúška spevokolu
*STREDA 3.4.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny na FÚ
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 4.4.2019
18.00 Evanjelizácia ProChrist - prenosy od štvrtku 4.4. do pondelka 8.4.2019 v zb. sieni v kostole.
*PIATOK 5.4.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
18.00 ProChrist
*SOBOTA 6.4.2019
13.00 Upratovanie kostola: Ján Haňo, Roman Haňo, Vladimír Haňo, Jozef Haňov, Lenka Harculová, M.Sabovíková, B.Marenčinová
18.00 ProChrist
*NEDEĽA 7.4.2019 - 5. pôstna nedeľa, Smrtná, Iudica
9.30 Hlavné SB(namiesto spevníka PAŠIE)/ Detská besiedka
Spoveď a VP po SB
18.00 ProChrist

fara 29. 03. 2019, 08:05

NEDEĽA 31.3.2019 - 4. pôstna nedeľa, Laetare
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
16.00 KONCERT Hommage á Bach - venovaný výročiu J.S.Bacha - viď. plagát
Večiereň nebude.
Srdečne pozývame!

fara 28. 03. 2019, 07:34

NAJNOVŠIE OZNAMY:
* VEĽKONOČNÉ TVORIVÉ DIELNE - pozývame k výrobe veľkonočných dekorácii, v piatok 29.3.2019 o 17.00 hod. v zborovej sieni na fare.
* PRECHOD NA LETNÝ ČAS - v nedeľu 31.3.2019 sa posúva čas o hodinu dopredu!
TEŠÍME SA NA STRETNUTIA!

fara 26. 03. 2019, 12:09

VERŠ NA TÝŽDEŇ: "Lebo Syn človeka neprišiel zatratiť ľudské duše, ale zachrániť." Lk 9,56
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 26.3.2019
17.30 Večiereň
Skúška spevokolu
*STREDA 27.3.2019
9.00-16.00 Pokladničné hodiny
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 28.3.2019
17.30 Večiereň
Skúška spevokolu
*PIATOK 29.3.2019
9.00-16.00 Pokladničné hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
Vyučovanie konfirmandov a Dorast/Mládež nebudú.
*SOBOTA 30.3.2019
Seniorálny konvent v Giraltovciach
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA:Slavomír Hajník, Ján Hajník, Bohdan Hajník, Daniela Hajníková, Ondrej Hanko, D.Rožeková, A.Hanková
*NEDEĽA 31.3.2019 - 4.pôstna nedeľa, Laetare
9.30 Hlavné SB / Detská besiedka
16.00 KONCERT Hommage á Bach (venovaný výročiu J.S.Bacha)- viď.plagát
Služba presbyterov: A.Hanková, D.Rožeková

fara 18. 03. 2019, 20:11

VERŠ NA TÝŽDEŇ: "Ale Boh dokazuje svoju lásku k nám tým, že Kristus umrel za nás, keď sme boli ešte hriešni." R 5,8
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 19.3.2019
17.30 Pôstna večiereň
Skúška spevokolu
*STREDA 20.3.2019
9.00-16.00 Pokladničné/Stránkové hodiny na FÚ
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 21.3.2019
17.30 Pôstna večiereň
Skúška spevokolu
*PIATOK 22.3.2019
9.00-16.00 Pokladničné hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
18.00 Mládež
*SOBOTA 23.3.2019
13.00 Upratovanie kostola: Danka Gnipová, Zuzana Glodová, Klaudia Grominová, Jozef Gešper (Lúčna ul.), Ľubomír Hajník, Š.Lacko, J.Višňovský
*NEDEĽA 24.3.2019 - 3.pôstna nedeľa, Oculi
9.30 Hlavné SB / Detská besiedka
17.30 Večerné SB
*Po skončení HSB bude rodičovské stretnutie konfirmandov 2.ročníka
*Služba presbyterov: Š.Lacko, J.Višňovský

fara 11. 03. 2019, 21:15

VERŠ NA TÝŽDEŇ: "Syn Boží sa zjavil na to, aby maril diablove skutky." 1J 3,8b
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 12.3.2019
17.30 Pôstna večiereň
Skúška spevokolu
*STREDA 13.3.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 14.3.2019
17.30 Pôstna večiereň
Skúška spevokolu
*PIATOK 15.3.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
18.00 Mládež
*SOBOTA 16.3.2019
9.00 MOS (Modlitebné spoločenstvo)
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA:František Gešper, Miloslav Gešper, Miroslav Gešper, Eva Gogová, Peter Goga, M.Smolko, R.Berta
*NEDEĽA 17.3.2019 - 2.pôstna nedeľa, Reminiscere
9.00 SB v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB / Detská besiedka
17.30 Večerné SB

fara 05. 03. 2019, 18:14

VERŠ NA TÝŽDEŇ: "Ajhľa, vstupujeme do Jeruzalema, a splní sa všetko o Synovi človeka, čo napísali proroci." L 18,31
PROGRAM TÝŽDŇA:
*STREDA 6.3.2019 - Začiatok pôstneho obdobia
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny na FÚ
10.00 MaMi klub
17.30 Kajúce služby Božie na začiatok pôstu
*ŠTVRTOK 7.3.2019
18.00 Spevokol
*PIATOK 8.3.2019
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
18.00 Mládež
*SOBOTA 9.3.2019
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA:Matej Faron, Milan Gajdoš, Slavomír Gallo, Alena Gaľová, Jozef Gešper (Dlhá ul.), J.Beňo, D.Stredný
*NEDEĽA 10.3.2019 - 1.pôstna nedeľa
9.30 Hlavné SB so spoveďou a VP / Detská besiedka
17.30 Večerné SB
Služba presbyterov: J.Beňo, D.Stredný
Zvýšená ofera pre CZ.

f.úrad 26. 02. 2019, 15:39

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
VERŠ na týždeň: "Dnes, ak počujete Jeho hlas, nezatvrdzujte si srdcia." Žid 3,15
PROGRAM TÝŽDŇA:
*STREDA 27.2.2019
9.00-13.00 Stránkové hodiny
Mami klub a Biblická hodina nebudú.
*ŠTVRTOK 28.2.2019
18.00 Spevokol - fara
*PIATOK 1.3.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
18.00 Mládež
*NEDEĽA 3.3.2019 - Predpôstna nedeľa
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
17.30 Večerné SB
Služba presbyterov: D.Bodnárová, M.Straková

f.úrad 19. 02. 2019, 09:35

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
VERŠ na týždeň:"Lebo nezakladáme svoje prosby na svojich zásluhách pred tebou, ale na Tvojom hojnom milosrdenstve." Dan 9,18
PROGRAM TÝŽDŇA:
* Z dôvodu jarných prázdnin (18. - 22.2.2019) nebudú pravidelné aktivity cez týždeň.
* Stránkové/pokladničné hodiny na FU: streda a piatok 9.00-13.00hod.
* Sobota 23.2.2019
13.00 Upratovanie kostola: Ján Demko, Anna Demková, Ingrid Drábová, Iveta Drobňáková, Pavol Džama, M. Maťaš, J.Vysoký
* NEDEĽA 24.2.2019-Nedeľa po Deviatniku, Sexagesimae
9.30 Hlavné SB /Besiedka nebude
17.30 Večerné SB
Služba presbyterov: M.Maťaš, J.Vysoký

f.úrad 11. 02. 2019, 17:56

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
VERŠ na týždeň: "Lebo u Teba je prameň života a v Tvojom svetle svetlo vidíme." Ž 36,10
PROGRAM TÝŽDŇA:
Z dôvodu chrípky cez týždeň nebudú pravidelné aktivity - biblická hodina, Mami klub, stretnutie konfirmandov a mládež.
Nebudú ani stránkové hodiny na FÚ.
*SOBOTA 16.2.2019
9.00 MOS - zborovka, kostol
13.00 Upratovanie kostola: Iveta Džurdženíková, Kristína Džurdženíková, Božena Dachová, Milan Dankovič, Mária Demčáková,
V.Serafinová, H.Hladová
*NEDEĽA 17.2.2019 - Nedeľa Deviatnik
9.00 SB v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB
17.30 Večerné SB

f.úrad 05. 02. 2019, 15:18

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
VERŠ na týždeň:"Poďte a pozrite sa na skutky Božie, úžasný je vo svojom konaní voči ľuďom." Ž 66,5
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 5.2.2019
11.00 POHREB (Mlynská ul.)+ Radko Likos (42r.)
18.00 Zasadnutie Zborového presbyterstva
*STREDA 6.2.2019
9.00-12.00 Stránkové hodiny
10.00 Mami klub
17.30 Biblická hodina
*PIATOK 8.2.2019
9.00-12.00 Stránkové hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Konfirmandi-vyučovanie
18.00 Mládež
*SOBOTA 9.2.2019
12.00 UPRATOVANIE kostola: J.Dlugošová, A. Dravecká,E.Drobňáková, E.Ďurišová, E.Džurdženíková, P.Kopko, J.Krištan
15.00 DETSKÝ KARNEVAL "Noemova archa" - fara
*NEDEĽA 10.2.2019-Posledná po Zjavení
9.30 SB a Výročný zborový konvent, Besiedka nebude
17.30 Večerné SB

f.úrad 30. 01. 2019, 09:22

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
VERŠ na týždeň: "Poďte a pozrite sa na skutky Božie, úžasný je vo svojom konaní voči ľuďom." Ž 66,5
PROGRAM TÝŽDŇA:
*STREDA 30.1.2019
9.00-12.00 Stránkové hodiny
17.30 Biblická hodina
*PIATOK 1.2.2019
9.00-12.00 Stránkové hodiny
14.00 POHREB: + Štefan ŽIPAJ SABOL (69r.), Dom smútku, Dlhá ulica. Modlitby vo štvrtok 31.1.2019 17.00-18.00hod.
*Vyučovanie konfirmandov/Mládež nebude.
*Sobota 2.2.2019
Upratovanie kostola: Kvetoslava Demčáková, Ľuboslav Demko, Milan Demko, Dáša Deptová, Anna Dlugopolská, M. Hudacký, J. Švarbalík
*Nedeľa 3.2.2019 - 4.po Zjavení/ Sviatok Predstavenia Pána
9.30 Hlavné SB s Večerou Pánovou, Detská besiedka
17.30 Večerné SB

f.úrad 26. 01. 2019, 08:57

AKTUÁLNY OZNAM O BOHOSLUŽBÁCH:
NEDEĽA 27.1.2019 - 3.nedeľa po Zjavení
9.30 Hlavné SB
15.00 EKUMENICKÁ BOHOSLUŽBA v Bazilike Narodenia panny Márie
VEČIEREŇ z toho dôvodu NEBUDE!
Srdečne pozývame!

f.úrad 23. 01. 2019, 11:51

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
VERŠ na týždeň:"Lebo zákon bol daný skrze Mojžiša, ale milosť a pravda stala sa skrze Ježiša Krista." J 1,17
PROGRAM TÝŽDŇA:
*STREDA 23.1.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny
10.00 Mami klub
17.30 Biblická hodina (fara)
*PIATOK 25.1.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny
9.00 Pobožnosť SED
17.00 Konfirmandi/Dorast/Mládež
*SOBOTA 26.1.2019
13.00 UPRATOVANIE kostola: Katarína Čižmáriková, A.Demčák, Milan Demčák,Jaroslav Demčák, Stanislav Demčák, O. Borošová, I. Krištová
*NEDEĽA 27.1.2019 - 3.nedeľa po Zjavení
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
15.00 Ekumenická bohoslužba v Bazilike Narodenia Panny Márie
17.30 Večerné SB
Služba presbyterov: O.Borošová, I.Krištová

f.úrad 15. 01. 2019, 16:04

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Žalm 34,15
VERŠ na týždeň: "Lebo všetci, ktorých Duch Boží vedie, sú synovia Boží." R 8, 14
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 15.1.2019
18.00 Aliančný modlitebný večer - Jednota v rozmanitosti
*STREDA 16.1.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny na FÚ
10.00 Mami klub
18.00 Aliančný večer v modlitebni Apoštolskej cirkvi
*ŠTVRTOK 17.1.2019
18.00 Aliančný modlitebný večer - v modlitebni Cirkvi bratskej
*PIATOK 18.1.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov 1. a 2.ročník
18.00 Stretnutie mládeže
*SOBOTA 19.1.2019
9.00 MOS
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA: A.Čorbová, M.Čorbová, L.Čandíková, V.Čandíková, P.Číras, I.Vojtková, A.Liberková
*NEDEĽA 20.1.2019 - 2.nedeľa po Zjavení
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Večiereň nebude.
Služba presbyterov: I.Vojtková, A.Liberková

f.úrad 09. 01. 2019, 11:07

HESLO ROKA 2019: "Hľadaj pokoj a snaž sa oň." Ž 34,15
Verš na týždeň: "Tma prechodí a svieti už pravé svetlo." 1J 2,8b
PROGRAM TÝŽDŇA:
*STREDA 9.1.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny na FÚ
*PIATOK 11.1.2019
9.00-16.00 Stránkové hodiny na FÚ
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
18.00 Stretnutie mládeže
*SOBOTA 12.1.2019
13.00 Upratovanie kostola: B.Cabovský, I.Cerulová, E.Čavbalová, O.Čaklošová, A.Čintalová, B.Marenčinová, M.Sabovíková
*NEDEĽA 13.1.2019 - 1.nedeľa po Zjavení, Krst Pána
9.00 SB v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
17.30 Večerné SB
Služba presbyterov: B.Marenčinová, M.Sabovíková
*ALIANČNÝ MODLITEBNÝ TÝŽDEŇ 2019
Utorok 15.1.2019 o 18.00 ECAV, Chrám DS
Streda 16.1.2019 o 18.00 Apoštolská cirkev
Štvrtok 17.1.219 o 18.00 Cirkev bratská

f.úrad 27. 12. 2018, 20:56

"A to Slovo stalo sa telom, prebývalo medzi nami, a my sme hľadeli na jeho slávu." Ján 1,14
PROGRAM TÝŽDŇA po Vianociach:
*Piatok 28.12.2018
9.00-12.00 Stránkové hodiny
*Sobota 29.12.2018
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA: A.Bérešová, rodina Borošová, A.Bodorová, I. Bodorová, D.Bombárová, z presbyterov: M.Maťaš, J.Vysoký, M.Straková, D.Bodnárová, J.Beňo, D.Stredný
*Nedeľa po Vianociach - 30.12.2018
9.30 Služby Božie
16.00 Vianočný koncert - Musica poetica
*Silvester - 31.12.2018(pondelok)
17.00 Služby Božie
*Nový rok 2019 (utorok)
9.30 Slávnostné novoročné služby Božie

f.úrad 17. 12. 2018, 16:27

VERŠ na 3.adventný týždeň: "Pripravujte cestu Hospodinovi!Ajhľa, Hospodin, Pán prichádza s mocou." Iz 40,3.10
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 18.12.218
17.30 Adventná modlitebná večiereň
Spevokol
*STREDA 19.12.2018
9.00-13.00 Stránkové hodiny
*ŠTVRTOK 20.12.2018
17.30 Adventná modlitebná večiereň
Spevokol
*SOBOTA 22.12.2018
13.00 UPRATOVANIE kostola:Ľubomír Baláž, MonikaBalážová, Milan Beer, Anna Benková, z presbyterov:M.Hudacký, J.Švarbalík, P.Kopko, J.Krištan, V.Serafinová, H.Hladová
14.00 TVORIVÉ DIELNE pre deti v kostole
15.30 Skúška detského programu v kostole
*NEDEĽA 23.12.2018 - 4.adventná nedeľa
9.30 Hlavné služby Božie
Spoveď a VP po skončení SB
Služba presbyterov: M.Hudacký, J.Švarbalík

f.úrad 10. 12. 2018, 19:18

VERŠ na 2.adventný týždeň:"Vzpriamte sa a pozdvihnite hlavy, pretože sa približuje vaše vykúpenie." Lk 21,28
PROGRAM 2.adventného týždňa:
*Tento týždeň sa vysluhujú spovede a VP v domácnostiach pre nahlásených záujemcov.
*UTOROK 11.12.2018
17.30 Adventná večiereň
*STREDA 12.12.2018
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 13.12.2018
17.30 Adventná večiereň
Spevokol
*PIATOK 14.12.2018
9.00-16.00 Stránkové/pokladničné hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vianočný večierok pre konfirmandov/dorast
*SOBOTA 15.12.2018
10.00 SPOVEĎ a VP pre starších, chorých
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA:Mária Baschierová, Pavol Biž, Jozef Bodnár, Drahomíra Bodnárová, Helena Boháčová, Alena Boháčová, z presbyterov:O.Borošová, I. Krištová
*NEDEĽA 16.12.2018 - 3.adventná nedeľa
9.30 Hlavné SB, Spoveď a VP po SB
17.30 Večiereň
SLUŽBA PRESBYTEROV: O. Borošová, I. Krištová

f.úrad 03. 12. 2018, 20:47

VERŠ na 1.adventný týždeň: "Noc pokročila, deň sa priblížil. Odložme teda skutky tmy a oblečme sa do výzbroje svetla." R 13,12
PROGRAM TÝŽDŇA:
*UTOROK 4.12.2018
17.30 Adventná večiereň; Spevokol
*STREDA 5.12.2018
9.00-16.00 Stránkové hodiny
10.00 MaMi klub
*ŠTVRTOK 6.12.2018
17.30 Adventná večiereň; Spevokol
*PIATOK 7.12.2018
9.00-16.00 Stránkové hodiny
9.00 Pobožnosť v SED
17.00 Vyučovanie konfirmandov
17.30 MANŽELSKÝ VEČER - adventné posedenie pre manželské dvojice (fara)
*SOBOTA 8.12.2018
15.00 MIKULÁŠ PRE DETI - fara
13.00 UPRATOVANIE KOSTOLA:Juraj Beňo, Marián Berta, Pavol Berta, Radoslav Berta, Daniela Bernacká, A.Liberková, I.Vojtková
*NEDEĽA 9.12.2018 - 2.adventná nedeľa
9.00 SB so spoveďou a VP v Kvakovciach
9.30 Hlavné SB, Detská besiedka
Spoveď a VP - po SB
Večiereň nebude.
SLUŽBA PRESBYTEROV: A.Liberková, I.Vojtková