O NÁS
Hlavná stránka
O nás
História
Štruktúra

ŽIVOT V ZBORE
Bohoslužby
Deti
Mládež a dorast
Biblické hodiny
SED
Modlitebné spoločenstvo
Časopis Prameň

AKTIVITY
Kázne
Audio kázne
Informačné listy
Zborový farár
Predstavujeme
Akcie
Naše talenty
Svedectvá, úvahy
SLUŽBA V KOSTOLE

Nové príspevky
Zoznam presbyterov
Nové fotky v galerii
Výročná správa DDŠ

Služba v kostole

3. 6. 2018                              E. Straková – D. Bodnárová        1. nedeľa po Sv. Trojici

10. 6. 2018                            J. Beňo – D. Stredný                2. nedeľa po Sv. Trojici

17. 6. 2018                            M. Smolko – R. Berta              3. nedeľa po Sv. Trojici

24. 6. 2018                            Š. Lacko – J. Višňovský               4. nedeľa po Sv. Trojici

29. 6. 2018 (18.00 hod.)     A. Hanková – D. Rožeková          Petra a Pavla

1. 7. 2018                              M. Sabovíková – B. Marenčinová   5. nedeľa po Sv. Trojici

5. 7. 2018                              I. Vojtková – A. Liberková            Cyril a Metod/ J. Hus

8. 7. 2018                              O. Borošová – I. Krištová              6. nedeľa po Sv. Trojici

15. 7. 2018                            M. Hudacký – J. Švarbalík             7. nedeľa po Sv. Trojici

22. 7. 2018                            I. Kopko – J. Krištan                    8. nedeľa po Sv. Trojici

29. 7. 2018                            V. Serafínová – H. Hladová             9. nedeľa po Sv. Trojici

5. 8. 2018                               M. Maťaš – J. Vysoký            10. nedeľa po Sv. Trojici

12. 8. 2018                            E. Straková – D. Bodnárová          11. nedeľa po Sv. Trojici

19. 8. 2018                            J. Beňo – D. Stredný                 12. nedeľa po Sv. Trojici

26. 8. 2018                            M. Smolko – R. Berta               13. nedeľa po Sv. Trojici

2. 9. 2018                              Š. Lacko – J. Višňovský               14. nedeľa po Sv. Trojici

9. 9. 2018                              A. Hanková – D. Rožeková         15. nedeľa po Sv. Trojici

16. 9. 2018                         M. Sabovíková – B. Marenčinová      16. nedeľa po Sv. Trojici

23. 9. 2018                           I. Vojtková – A. Liberková               17. nedeľa po Sv. Trojici

30. 9. 2018                           O. Borošová – I. Krištová                18. nedeľa po Sv. Trojici

7. 10. 2018                           M. Hudacký – J. Švarbalík               19. nedeľa po Sv. Trojici

14. 10. 2018                         I. Kopko – J. Krištan                      20. nedeľa po Sv. Trojici

21. 10. 2018                         V. Serafínová – H. Hladová               21. nedeľa po Sv. Trojici

28. 10. 2018                         M. Maťaš – J. Vysoký                   22. nedeľa po Sv. Trojici

31. 10. 2018  (17.00 h.)      E. Straková – D. Bodnárová             Pamiatka reformácie

4. 11. 2018                           J. Beňo – D. Stredný                     23. nedeľa po Sv. Trojici

11. 11. 2018                         M. Smolko – R. Berta                    24. nedeľa po Sv. Trojici

18. 11. 2018                         Š. Lacko – J. Višňovský                     25. nedeľa po Sv. Trojici

25. 11. 2018                         A. Hanková – D. Rožeková               Posledná nedeľa cirk. roka

 
AKTUÁLNE
Kontakty
Zborové oznamy
Fórum
Fotogaléria
Odkazy

Oznamy